Pár slov

o naší společnosti

Jsme ryze česká společnost, zabývající se facility službami. Každou zakázku řešíme dle požadavků zákazníka, ať se jedná o opravu výtluku až po kompletní facility servis. Náš nejdůležitější cíl při práci je vždy spokojený zákazník z kvalitně odvedené práce. Naše činnosti, které u zákazníků provádíme, jsou dle našeho hlubokého přesvědčení nedílnou součástí facility managmentu. Dejte nám šanci Vás přesvědčit, že tomu tak je.

S ohledem na ideální dostupnost do všech klíčových logistických, průmyslových a strojírenských areálů, jsme vybudovali naši pobočku v Praze tak, abychom byli schopni pružně a rychle reagovat na poptávku našich klientů. Tento náš krok, vybudovat pobočku v hlavním městě, je opět naše přesvědčení být co nejblíže u našich velkých zákazníků. Tyto kroky výrazně snižují náklady a výrazně zrychlují celý proces naší činnosti v oblasti facility managmentu.

Segment činností, které vykonáváme, je vždy směřován na facility managment. Působíme v oblasti komplexního bezpečnostního značení (čáry, značky, číslice ) vodorovné, svislé, vnitřní a venkovní, rekonstrukce průmyslových podlah, oprava pár mezi halami a defekty v podlaze (epoxidové, polyuretanové a designové stěrky / od  průmyslu / logistiku/ kanceláře/ bytová výstavba), hloubkového čištění průmyslových podlah (je několik metod a pracovních postupů od lehkého umytí po těžce kontaminovanou plochu - včetně  likvidace vzniklého odpadu), mytí stěn a stropů ve vnitřních i venkovních prostorech, na halách výrobních, logistických, zemědělských, ... V plejádě našich činností je dále speciální čištění, údržba areálů, vizualizace 5S, BOZP a PO, servis, OOPP a řada dalších činností s ohledem na managment facility

Proč si vybrat

naše facility služby

  • Tým více než 20ti zkušených pracovníků
  • Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou naší společností
  • Realizace zakázek provádíme 360 dnů v roce
  • Používáme jen špičkové materiály
  • Facility služby dle potřeb zákazníka
  • Pružná reakce na nové trendy
Facility management